Contex Black Rose

Contex Black Rose

Contex Black Rose

Ви квапитеся на романтичну зустріч. Не забудьте букетик квітів, гарним доповненням до якого буде впакування Contex Black Rose. Приємним сюрпризом для Вашої коханої стане не тільки Ваша прозорливість у доборі аксесуарів, але й чорний колір цих дивно надійних і еластичних презервативів. Дайте волю своєї фантазії!

Довжина презерватива - 180мм, ширина - 52мм, товщина латексу - 0,06мм. Презервативи Contex Black Rose виготовлені з натурального високоякісного

латексу. Якість презервативів Contex Black Rose гарантовано використанням сучасного високотехнологічного встаткування й багаторазовим, ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Якість презервативів Contex Black Rose перевірене електронікою. Презервативи призначені тільки для одноразового застосування. Презервативи Contex Black Rose при правильному використанні є надійним засобом запобігання небажаної вагітності й передачі захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗППП), у т.ч. Віл-Інфекції. Ніяке із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності або ЗППП.


Увага

У зв'язку з тим, що ви заблокували трансляцію реклами, ви зможете продовжити

перегляд сайту після натискання однієї з кнопок соціальних мереж !

Facebook Twitter Google +