пластмассовые коронки изготовление
чорний+горіх+фото+лікарські+властивості
shera dental кисточки
трафареты для рисования и гравирования

Презервативи Гусарські

Презервативи Гусарські

Презервативи ГусарськіУ далекому 1998 році на фармацевтичному ринку Росії з`явився новий презерватив - Contex Romantic Love. Це був первісток, що згодом стала самої популярної в Росії торговельної марки презервативів. Зараз презервативи Contex можна зустріти практично в будь-якій аптеці або супермаркеті. Презервативи Contex демократичні за ціною й займають нижню частину ніші Premium.

Презервативи Contex випускаються двома серіями - просто Contex і молодіжна серія Contex Гусарські (Козацькі - для України).

Якщо колись це був усього один вид презервативів, те зараз колличество різновидів пекревалило за два десятки. Усі права на торговельну марку Contex належать AVK Polypharm INV. Co., Ltd., Tiverton, Devon, United Kingdom. Власники торговельної марки дуже серйозно віднесли до свого дітища - це й постійне розширення асортиментів і експерименти з упакуванням. Не секрет що споживачі різні й кожному потрібно своє. Одні купують більше впакування одного виду - це подешевше, тому що чим більше впакування тем нижче ціна в перерахуванні на один презерватив. А комусь хочеться різноманітності або він ще не визначився з вибором... Презервативи Contex на даний момент випускаються в упакуванні по 3 і 12 презервативів. Були експерименти з упакуванням по 1 і по 6 презервативів, але видиме не прижилося... Презервативи Contex проводяться на двох заводах, розташованих у Кореї й Таїланді, а впаковуються в картон і целофан Вроссии.

Докладніше:

  • Презервативи Гусарські Класичні
  • Презервативи Гусарські із крапковою структурою
  • Презервативи Гусарські Ребристі
  • Презервативи Гусарські із крапками й ребрами
  • Презервативи Гусарські, Що Пролонгують
  • Презервативи Гусарські Ароматизовані

Увага

У зв'язку з тим, що ви заблокували трансляцію реклами, ви зможете продовжити

перегляд сайту після натискання однієї з кнопок соціальних мереж !

Facebook Twitter Google +