Гусарські із крапковою структурою

Гусарські із крапковою структурою

Гусарські із крапковою структуроюПрезервативи Contex Гусарські Із крапковою структурою - презервативи із крапковою структурою в силіконовому змащенні з накопичувачем. Ви напевно неодноразово чули заяви, що використовувати презерватив однаково що нюхати квіти в протигазі... Що тільки не говорять щоб знайти відмовку, що тільки не видумають щоб не використовувати презерватив... Зовсім забуваючи про наслідки незахищеного полового акту й тих неприємностях які він несе. Своє здоров`я й здоров`я свого партнера довіряється

волі випадку. Лікарі вже давно довели, що презервативи настільки тонкі що не відчуваються партнерами й проблема тут скоріше психологічна чому реальна. До того ж презервативи випускаються у великому асортиментах, що дозволяє вибирати, і вибирати краще, що найбільше підходить обом партнерам. І так, презервативи Contex Гусарські Із крапковою структурою - за рахунок текстурированной поверхні вони роблять додаткову стимуляцію, що приносить нові відчуття й при цьому презервативи залишаються презервативами тобто виконують свою захисну функцію.


Довжина презерватива - 180мм, ширина - 52мм, товщина латексу - 0,06мм. Презервативи Contex Гусарські Із крапковою структурою проводяться на сучасному високотехнологічному встаткування, що гарантирет їх висока якість і висока споживчі властивості. Усі презервативи Contex Гусарські Із крапковою структурою проходять електронний контроль і призначені для одноразового використання. Жодне засіб контрацепції не дає 100% захисту, але в той же час якщо ви використовуєте якісний презерватив, з нормальним строком придатності й використовуєте його правильно ймовірність зараження або небажаної вагітності мала. Презервативи Contex Гусарські Із крапковою структурою проводяться в упакуванні 3 і 12 презервативів.


Увага

У зв'язку з тим, що ви заблокували трансляцію реклами, ви зможете продовжити

перегляд сайту після натискання однієї з кнопок соціальних мереж !

Facebook Twitter Google +