Innotex Neon

Innotex Neon Инфинити Неон

Для тих, хто любить запалювати

Innotex Neon - презервативи зі змащенням, гладкою поверхнею й накопичувачем сперми. Довжина презерватива 1855 мм, ширина 522 мм. Особливість цього презерватива видна з назви він світний. Продукт для тих, хто любить експериментувати (слабонервних просимо вийти).

У темряві презерватив починає світитися, даючи зелене світло до активних дій. Вистачить боятися сильних відчуттів! Дайте волю своєї фантазії, виключите світло й насолоджуйтеся неоновим сяйвом вашої гідності!

Для того, щоб запалити презерватив Innotex Neon, його потрібно виставити на світло на 30 секунд. Ви можете вибрати один із трьох способів змусити його світитися: коли презерватив ще перебуває в обгортці; коли Ви надягаєте презерватив; або коли ви вже надягли його.

Якщо виставити презерватив на світло, і при цьому він буде залишатися в обгортці, те після витягу з обгортки кінець презерватива буде світитися яскравіше, чим інша його частина. Тому надягайте презерватив при включеному світлі або вмикаєте світло на 30 секунд, після того як Ви надягнете презерватив. Виключите світло й приготуйтеся до незабутньої ночі! Innotex Neon буде яскраво світитися протягом 15 хвилин, після чого світіння почне тьмяніти й може зберігатися в плині години


Увага

У зв'язку з тим, що ви заблокували трансляцію реклами, ви зможете продовжити

перегляд сайту після натискання однієї з кнопок соціальних мереж !

Facebook Twitter Google +